2- izbový byt na ulici Zuzany Chalupovej
-
Druh: 2-izbový byt, stredný byt
-
Podlahová plocha: 39.26 m²
-
Stav: úplne prerobený
Ponúkame na predaj 2-izbový byt v obľúbenej časti Petržalky – Slnečnice, na ulici Zuzany Chalupovej. Byt sa nachádza v tehlovej novostavbe s výťahom na 3. poschodí zo 7 a ponúka komfortné bývanie s praktickou dispozíciou a množstvom úložného priestoru.
Celková výmera bytu je 46,09 m², z čoho interiér tvorí 39,26 m² a balkón 6,93 m². Dispozične pozostáva z obývacej izby spojenej s modernou kuchyňou, spálne, vstupnej haly, kúpeľne s WC a balkóna.
Byt je zariadený na mieru a kompletne vybavený. V predsieni sa nachádza vstavaný šatník a praktický úložný systém. Obývacia izba je klimatizovaná a prepojená s plne vybavenou kuchyňou so vstavanými spotrebičmi a výstupom na balkón. Spálňa disponuje vstavanou skriňou a taktiež priamym vstupom na balkón. Súčasťou vybavenia je zabudovaná klimatizačná jednotka LG s funkciou chladenia aj kúrenia.
Byt sa predáva kompletne zariadený a je pripravený na okamžité nasťahovanie bez ďalších investícií.
Možnosť dokúpenia garážového státia za cenu 25 000 €.
Cena nehnuteľnosti je 245.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 5.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 250.000,-Eur celkom.
Naviac, ak využijete služby nášho hypotekárneho poradcu a výška úveru bude aspoň 70.000 €, refundujeme Vám 150€ z poplatku za znalecký posudok.
Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie Maxim Real?
- Cena nehnuteľnosti je pre Vás konečná - neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti.
- Okrem bezplatného advokátskeho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách.
- K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma.
- Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne