1


Realitný maklér u nás

Ak chcete zobrať svoju budúcnosť a smerovanie do vlastných rúk, ak chcete byť finančne a časovo nezávislý, ak ste komunikatívny a nemáte problém učiť sa nové veci, ak viete vnímať podnety okolia a reagovať na potreby klientov rozbehnite kariéru ako realitný maklér/maklérka v realitnej kancelárii Maxim Real. Systém práce našich maklérov je orientovaný na kvalitu a efektivitu, s výraznou podporou začínajúcich obchodníkov s realitami. Veľká pozornosť je venovaná úvodným zaškoleniam a následnému rozbehu nového makléra, ktorému sú neustále k dispozícii kolegovia z rozsiahlou praxou, a následne počas realizácie obchodu  špecialisti na jednotlivé činnosti ako interný právnik, hypotekárny špecialista, znalec, geodet a pod.

Sme pragmaticky orientovaný a vieme presne čo treba, aby sa váš investovaný čas pretavil do reálnych výsledkov.

Náplň práce realitného makléra je široká, od zabezpečenia prezentácie nehnuteľností klientov ktorý chcú predať,  cez vyhľadávanie nehnuteľností pre tých, ktorí bývanie hľadajú, až po želaný cieľ- realizáciu obchodov v spolupráci so špecialistami na jednotlivé činnosti.

Čo dostanete od nás

Interné a externé školenia ktoré vás nebudú oberať o čas, ale budú reálnym prínosom

Práca pod vedením kolegov z praxe, na ktorých sa viete kedykoľvek a s čímkoľvek obrátiť

Pracovný čas je vo vašich rukách, stretnutia s klientmi a čas trávený v kancelárii si plánujete sami

K dispozícii je vám potrebné technické vybavenie a príjemné pracovné prostredie s potrebným servisom

Silná marketingová podpora a nadštandardné ohodnotenie

Dostatok obchodných príležitostí – zabezpečíme vám toľko práce, koľko budete potrebovať a zvládať

Možnosť kariérneho rastu a ďalšie zaujímavé finančné a nefinančné pracovné benefity

Čo očakávame od Vás

Ochota investovať svoj čas,  učiť sa nové veci a riadiť sa radami kolegov z praxe

Vytrvalosť a nezlomná viera v úspech, ctižiadostivosť a kreativita

Príjemné vystupovanie a komunikatívnosť              

Vysoká miera zodpovednosti za zverených klientov a prebiehajúce obchody

Informácia pre uchádzača  

Ak máte prax v realitách, prípadne ste sa venovali iným obchodom, alebo ste presvedčený že máte talent obchodníka a táto práca je to, čo hľadáte - pošlite nám svoj životopis a zopár riadkov o tom, čo vás vedie do sveta realít na adresu kariera-ZVNC-maximreal.sk. Pokiaľ aspoň čiastočne spĺňate naše predstavy, určite Vás pozveme na osobné stretnutie.

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme realitná spoločnosť, ktorá dbá najmä o to, aby naši klienti ani na chvíľu nemohli mať pocit, že kúpa, predaj alebo prenájom ich nehnuteľnosti je zverená v nesprávnych rukách. Dbáme o profesionalitu a dobré meno, a vytvárame tak predpoklady pre návrat spokojných a návštevu nových klientov, čo je ale základom každého obchodu.

Nechválime sa nereálnym, nesľubujeme nemožné, ale vieme čo potrebujú klienti aj obchodníci s realitami k tomu, aby prichádzalo ku skĺbeniu predstáv a požiadaviek všetkých strán. No a tým k spokojnosti vedúcej k opakovanému využívanie služieb na strane klienta a k spokojnosti a chuti do ďalšej práce na strane makléra.