2- izbový byt na Mikulášskej ulici
- 235 000€
Okres
Bratislava - Staré Mesto
Obec
Bratislava - Staré Mesto
-
Kategória: byty
-
Druh: 2-izbový byt, stredný byt
-
Podlahová plocha: 50.6 m²
-
Stav: úplne prerobený
Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v lukratívnej lokalite priameho centra Bratislavy, pod Hradom na Mikulášskej ulici. Byt sa nachádza v novostavbe v atraktívnej a vyhľadávanej časti mesta s výbornou infraštruktúrou a kompletnou občianskou vybavenosťou.
Celková výmera priestoru je 50,6 m². Byt je čiastočne zariadený, dispozične veľmi dobre riešený a vďaka veľkým oknám príjemne presvetlený. Pozostáva z dvoch samostatných miestností, čo zabezpečuje komfortné bývanie aj dostatok súkromia.
V jednej z miestností sa nachádza kompletne zariadená kuchynská linka vybavená digestorom, chladničkou, rúrou na pečenie a varnou doskou. Byt disponuje vlastnou kúpeľňou s hydromasážnou vaňou, samostatným WC a predsieňou s video vrátnikom a práčkou.
Pripojenie na internet a TV je dostupné v každej miestnosti. Kúrenie je riešené vlastným plynovým kotlom umiestneným v samostatnom priestore vedľa bytu, ktorý je možné využiť aj ako menší sklad. Samozrejmosťou sú vlastné merače energií.
Byt ponúka komfortné bývanie v jedinečnej lokalite historického centra Bratislavy s výbornou dostupnosťou a príjemnou atmosférou pod Bratislavským hradom.
Cena nehnuteľnosti je 235.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 5.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 240.000,-Eur celkom.
Naviac, ak využijete služby nášho hypotekárneho poradcu a výška úveru bude aspoň 70.000 €, refundujeme Vám 150€ z poplatku za znalecký posudok.
Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie Maxim Real?
- Cena nehnuteľnosti je pre Vás konečná - neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti.
- Okrem bezplatného advokátskeho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách.
- K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma.
- Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne