Trojizbový byt v super lokalite Bagarova ulica, Dúbravka Ide o tichý, štartovací byt v zateplenom dome s obnovenou strechou. Aktuálne prebieha rekonštrukcia vchodu a stupačiek. Výhodou je aj to, že dom má len tri obytné podlažia.
Príjemný a tichý 1i byt s veľkou lodžiou na Karloveskej ulici Tichý a príjemný byt orientovaný do zelene vhodný aj ako investícia na prenájom. Zateplený dom a dobrá dopravná dostupnosť je ďalším benefitom tohto bytíka.
Okamžitý výkup nehnuteľností • peniaze rýchlo a bezpečne
• v rámci Bratislavy a okolia
• cenová ponuka zdarma
• úhrada všetkých poplatkov
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Rodinný dom v obci Láb - Rezervovaný

Cena:
135 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Malacky
Obec: Láb
Ulica: Láb
Kategória: Domy a vily
Stav objektu: novostavba
Počet izieb: 4
Úžitková plocha: 145 m2
Plocha pozemku: 709 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:verejné parkovanie
 
ID inzerátu:PCh1249

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj  v centre obce Láb, hneď vedľa autobusovej zastávky, v blízkosti MŠ, kostola a reštaurácie rodinný dom. Vzdialenosť od pošty, úradu, lekárne, ambulancií a potravín Terno je 5 minút pešou chôdzou.

Pred domom sa nachádza prístrešok pre 1 automobil s malou garážou pre bicykle. Dom s nádvorím poskytuje ABSOLÚTNE SÚKROMIE Z 3 SVETOVÝCH STRÁN - do okien a na terasu nevidno ani z ulice, ani od susedov. Susedia sú milí a ústretoví. Prístup na pozemok aj do domu je bezbariérový.

Dom s obyt. plochou 145 m2 sa skladá z 2 častí: poschodovej prístavby s veľkým obytným podkrovím (kol. 2009) prepojenej s prízemným domom s kompletne zateplenou pochôdznou povalou (kol. 2003). Montované sadrokartónové priečky medzi obývačkou, spálňou a šatníkom možno odstrániť resp. rozdeliť priestor podľa vlastných predstáv.

Výhodou je kombinované kúrenie: voda v radiátoroch môže byť zohrievaná buď plynovým kotlom alebo špeciálnou krbovou pieckou s integrovanými výmenníkmi. Systém sa prepína automaticky na kotol, keď prestaneme kúriť drevom a teplota na termostate klesne pod požadovanú hodnotu. Kotolňa má extra miestnosť mimo obytného priestoru. Liatinová krbová pec obsahuje aj rúru na pečenie. Komín kolaudovaný spolu s prístavbou v r.2009.

V záhrade sa nachádza studňa využívaná na polievanie. Rastie tu veľký zdravý plodiaci orech a niekoľko mladých ovocných stromov (čerešne a ringloty).KONIEC POZEMKU JE MOŽNÉ VYUŽIŤ AKO STAVEBNÝ (za hranicou pozemku je ďalšia ulica resp. komunikácia).

Dom využíva všetky inž.siete okrem kanalizácie, ktorá nie je zatial v tejto časti obce dobudovaná. Používanie žumpy o objeme 8 m3 je bezproblémové a ekonomicky výhodné (raz za 3 mesiace poplatok 15 eur za vytiahnutie). 

Dom je voľný od apríla 2020.

Cena nehnuteľnosti je 135.000 ,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 137.000,-Eur celkom.

Obec Láb   disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.  

Kontakt: Peter Chvála, chvala-ZVNC-maximreal.sk, tel.: 0915 831 165

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Peter Chvála, chvala-ZVNC-maximreal.sk, tel.: 0915 831 165

 

 

 

Maklér:

makler
Maklér:Peter Chvála
Telefón:0915831165
E-mail:chvala-ZVNC-maximreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Zoznam
nehnuteľností
Kategória Lokalita Zahraničie
Novinky a aktuality
Vedeli ste že? Podľa aktuálnej platnej novely zákona  č.182/1993 Z.z. o vlastníctve bytov a nebytových...
Pozor na 31.1.2019! Treba podať priznanie k dani z nehnuteľnosti. Ak ste v minulom roku nadobudli nehnuteľnosť, nezabudnite, že máte čas už len do 31.1.2019...
Dražba bytu neplatiča Zákonné záložné právo v prospech ostatných vlastníkov slúži na zabezpečenie pohľadávok...
V októbri opäť sprísnenie hypoték V rámci jesenných kampaní budú banky apelovať sprísnením podmienok pre úvery a „poslednou...
Hypotekárne výpredaje Slováci využili hypotekárne výpredaje. Aj zo strachu pred úverovými obmedzeniami si v máji...