Trojizbový byt v super lokalite Bagarova ulica, Dúbravka Ide o tichý, štartovací byt v zateplenom dome s obnovenou strechou. Aktuálne prebieha rekonštrukcia vchodu a stupačiek. Výhodou je aj to, že dom má len tri obytné podlažia.
Príjemný a tichý 1i byt s veľkou lodžiou na Karloveskej ulici Tichý a príjemný byt orientovaný do zelene vhodný aj ako investícia na prenájom. Zateplený dom a dobrá dopravná dostupnosť je ďalším benefitom tohto bytíka.
Okamžitý výkup nehnuteľností • peniaze rýchlo a bezpečne
• v rámci Bratislavy a okolia
• cenová ponuka zdarma
• úhrada všetkých poplatkov
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Veľký 2-izbový byt v štandarde v projekte Muškát

Cena:
122 346,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Pezinok
Ulica: Muškátova
Kategória: Byty
Druh: 2 izbový byt
Úžitková plocha: 65 m2
Stav objektu: vo výstavbe
Poschodie: 0 / 0
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:JK126

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj veľký, 3-izbový byt v novostavbe, v tichej lokalite v Pezinku.  Byt má rozlohu 64,8 m2 + balkón 7,8 m2 a  pivnica 1,6 m2. Nachádza sa na 1. z 5. podlaží. Byt sa predáva v štandarde bez kuchynskej linky, v tejto fáze projektu je možnosť upraviť si štandard podľa vlastných predstáv. Bytový dom má výťah a vlastnú plynovú kotolňu. Poloha bytu ponúka dobrú dostupnosť v rámci Pezinka a cesta do centra Bratislavy trvá len 30 minút. V blízkosti sa nachádza krásna príroda Malých Karpát a lyžiarske stredisko Pezinská Baba. Bytový dom je v záverečnej fáze výstavby, kolaudovaný bude júl-august 2019. Parkovanie je verejné bezproblémové priamo pred domom. 

Cena bytu je 122.346,- Eur a je konečná, vrátane všetkých poplatkov a hypotekárneho servisu. Cena je rovnaká ako cena developera. Pri obhliadke prostredníctvom našej kancelárie získavate ako bonus získate najvýhodnejšiu hypotéku a znalecký posudok zdarma. Všetky zmluvy a platby sú priamo s developerom. Všetky naše služby sú pre vás zdarma.

Kontakt: Mgr. Ján Kovár, kovar-ZVNC-maximreal.sk, tel.: 0910 431 642

 

Prečo kúpiť tento byt?

- novostavba s výťahom a vlastnou kotolňou

- veľká výmera a dobrá dispozícia vzhľadom na výhodnú cenu

- dobrá dostupnosť v rámci Pezinka aj do Bratislavy

 

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MAXIM Real?

neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti ,okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpnopredajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov  dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci  na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Mgr. Ján Kovár, kovar-ZVNC-maximreal.sk, tel.: 0910 431 642

Maklér:

makler
Maklér:Mgr.Ján Kovár
Telefón:0910431642
E-mail:kovar-ZVNC-maximreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Zoznam
nehnuteľností
Kategória Lokalita Zahraničie
Novinky a aktuality
Vedeli ste že? Podľa aktuálnej platnej novely zákona  č.182/1993 Z.z. o vlastníctve bytov a nebytových...
Pozor na 31.1.2019! Treba podať priznanie k dani z nehnuteľnosti. Ak ste v minulom roku nadobudli nehnuteľnosť, nezabudnite, že máte čas už len do 31.1.2019...
Dražba bytu neplatiča Zákonné záložné právo v prospech ostatných vlastníkov slúži na zabezpečenie pohľadávok...
V októbri opäť sprísnenie hypoték V rámci jesenných kampaní budú banky apelovať sprísnením podmienok pre úvery a „poslednou...
Hypotekárne výpredaje Slováci využili hypotekárne výpredaje. Aj zo strachu pred úverovými obmedzeniami si v máji...