Trojizbový byt v super lokalite Bagarova ulica, Dúbravka Ide o tichý, štartovací byt v zateplenom dome s obnovenou strechou. Aktuálne prebieha rekonštrukcia vchodu a stupačiek. Výhodou je aj to, že dom má len dve obytné podlažia.
Príjemný a tichý 1i byt s veľkou lodžiou na Karloveskej ulici Tichý a príjemný byt orientovaný do zelene vhodný aj ako investícia na prenájom. Zateplený dom a dobrá dopravná dostupnosť je ďalším benefitom tohto bytíka.
Okamžitý výkup nehnuteľností • peniaze rýchlo a bezpečne
• v rámci Bratislavy a okolia
• cenová ponuka zdarma
• úhrada všetkých poplatkov
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Byt v radovej zastavbe aj so záhradkou v obci Láb

Cena:
110 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Malacky
Obec: Láb
Ulica: Láb
Kategória: Byty
Druh: 2 izbový byt
Úžitková plocha: 57 m2
Stav objektu: novostavba
Poschodie: 1 / 0
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:vyhradené parkovanie
 
ID inzerátu:UK3628

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj  byt v radovej zástavbe v obci Láb, okres Malacky.
Jedná sa o dvojizbovú bytovú jednotku (na LV vedenú ako jedna z troch samostatných bytových jednotiek v rodinnom dome) so samostatným vchodom, so samostatnou záhradou a samostatnou príjazdovou plochou s parkovacími miestami.
Dom je postavený z nadštandardných materiálov, kolaudovaný bol v roku 2016. Jedná sa o jednopodlažný dom so sedlovou strechou, je napojený na elektrickú, vodovodnú, kanalizačnú a plynovú sieť.
Byt pozostáva zo vstupnej chodby so samostatným šatníkom, obývačky spojenej s kuchyňou a jedálňou, samostatnej špajze, spálne a kúpeľne s toaletou. Dom má povalu uspôsobenú na uskladnenie sezónnych vecí. Záhrada má jediný vstup z obývačky, je vybavená terasou z tvrdeného dreva.
Vykurovanie a príprava TÚV je riešena samostatným plynovým kondenzačným kotlom, pričom vykurovanie je kombinované podlahové a radiátorové.
V byte je zavedená televízia a internet cestou mikrovlnného poskytovateľa týchto služieb.
Steny sú z pórobetónu, zateplené polystyrénom, strešný konštrukcia drevená, krytina betónová. Strop bytu je sadrokartónový, omietky sadrové, okenné výplne s trojsklom. Výmera podlahovej plochy bytu je 57 m2, záhrada a parkovacie miesto 72 m2.
Rodinný dom je v tichom prostredí, v okolí obce sa nachádzajú bohaté zmiešané a ihličnaté lesy, ktoré poskytujú množstvo možností pre šport a aktívny odpočinok.
Dostupnosť na hranicu Bratislavy cez D2 je cca 15 min. , pričom prejazd je aj počas dopravnej špičky minimálne ovplyvnený. 10 km od obce sa nachádza okresné mesto Malacky a 13 km od obce sa nachádza hraničný priechod Záhorská Ves – Angern. V obci je obecný úrad, posta, základná škola, zdravotné stredisko a základná sieť obchodov a služieb. Dopravné spojenie s Bratislavou aj s Malackami je zabezpečené autobusovou a železničnou dopravou.
Byt je predávaný zariadený (ako na FOTO).
Mesačné prevádzkové náklady cca 70 EUR. 

Cena nehnuteľnosti je 110.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis.

Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 112.000,-Eur celkom 

Obec Láb disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.  

Kontakt: Peter Chvála, chvala-ZVNC-maximreal.sk, tel.: 0915 831 165

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Peter Chvála, chvala-ZVNC-maximreal.sk, tel.: 0915 831 165

 

Maklér:

makler
Maklér:Peter Chvála
Telefón:0915831165
E-mail:chvala-ZVNC-maximreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality
Vedeli ste že? Podľa aktuálnej platnej novely zákona  č.182/1993 Z.z. o vlastníctve bytov a nebytových...
Pozor na 31.1.2019! Treba podať priznanie k dani z nehnuteľnosti. Ak ste v minulom roku nadobudli nehnuteľnosť, nezabudnite, že máte čas už len do 31.1.2019...
Dražba bytu neplatiča Zákonné záložné právo v prospech ostatných vlastníkov slúži na zabezpečenie pohľadávok...
V októbri opäť sprísnenie hypoték V rámci jesenných kampaní budú banky apelovať sprísnením podmienok pre úvery a „poslednou...
Hypotekárne výpredaje Slováci využili hypotekárne výpredaje. Aj zo strachu pred úverovými obmedzeniami si v máji...