Pekný trojizbový byt v Karlovej Vsi na Pribišovej Ide o tichý na dve svetové strany orientovaný, priestranný byt so zasklenou lodžiou. Bytový dom je zateplený, vymenené stupačky. Strecha a brána je tiež po obnove.
Dvojizbový byt na Palárikovej ako výborná investícia! Ide o byt v starom meste v tehlovom dome s nízkymi nákladmi. Vzhľadom na pomer výmery bytu s veľkou pivnicou k cene, ide o bezkonkurenčnú ponuku v centre BA!
Pekný dvojizbový byt v Petržalke v dobrej lokalite Príjemný dvojizbový byt na Medveďovej, obe izby nepriechodné, vymenené aj stupačky. Rýchla dostupnosť centra, obchvatu a príro- dy robí z tohto bytu top ponuku.
Okamžitý výkup nehnuteľností • peniaze rýchlo a bezpečne
• v rámci Bratislavy a okolia
• cenová ponuka zdarma
• úhrada všetkých poplatkov
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Rodinný dom v obci Závod

Cena:
95 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Malacky
Obec: Závod
Ulica: Puškinova
Kategória: Domy a vily
Stav objektu: pôvodný stav
Počet izieb: 4
Úžitková plocha: 117 m2
Plocha pozemku: 642 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:vyhradené parkovanie
 
ID inzerátu:PCh1033

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj 4.izbový
Zastavaná plocha m2: 117m2 - hlavná stavba + 72m2 vedľajšie budovy
Úžitková plocha m2: 140
Výmera pozemku m2: 642m2

Dom o rozlohe 140 m2 je v pôvodnom zachovalom stave s možnosťou okamžitého bývania po kúpe. Rodinný dom bol skolaudovaný v roku 1976 a postavený z pórobetónu, posledná rekonštrukcia domu bola v roku 1992, zobytnená časť podkrovia bola v roku 2000. Dom je vhodný na rekonštrukciu podľa Vašich predstáv.
K domu prislúcha aj samostatne stojaca garáž s jamou na opravu vozidla s rozmermi 25m2 a taktiež voľne stojaca kotolňa + hospodárske budovy (letná kuchynka, a dva sklady) spolu o rozmeroch 47m2 a vlastná studňa

Dispozičné riešenie domu:
predsieň, chodba, 3x izba na dolnom poschodí a jedna v podkroví, kúpeľňa vaňou. Na podkrovie, kde je jedna obytná miestnosť vedie drevené schodisko a zbytok podkrovia je pochôdzny


Rodinný dom sa nachádza v tichej lokalite neďalekého centra, je vhodný na bývanie alebo rekreáciu pre rodinu, ktorá hľadá kľudné bývanie v obci a zároveň neďaleko väčších miest / 15 km Malacky, 45 km Bratislava, 15km Rakúsko/.

Rodinný dom sa predáva z časti zariadený.Cena nehnuteľnosti je 95.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 97.000,-Eur celkom. 

Obec Závod   disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.  

Kontakt: Peter Chvála, chvala-ZVNC-maximreal.sk, tel.: 0915 831 165

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Peter Chvála, chvala-ZVNC-maximreal.sk, tel.: 0915 831 165

Maklér:

makler
Maklér:Peter Chvála
Telefón:0915831165
E-mail:chvala-ZVNC-maximreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Zoznam
nehnuteľností
Kategória Lokalita
Novinky a aktuality
Vedeli ste že? Podľa aktuálnej platnej novely zákona  č.182/1993 Z.z. o vlastníctve bytov a nebytových...
Pozor na 31.1.2019! Treba podať priznanie k dani z nehnuteľnosti. Ak ste v minulom roku nadobudli nehnuteľnosť, nezabudnite, že máte čas už len do 31.1.2019...
Dražba bytu neplatiča Zákonné záložné právo v prospech ostatných vlastníkov slúži na zabezpečenie pohľadávok...
V októbri opäť sprísnenie hypoték V rámci jesenných kampaní budú banky apelovať sprísnením podmienok pre úvery a „poslednou...
Hypotekárne výpredaje Slováci využili hypotekárne výpredaje. Aj zo strachu pred úverovými obmedzeniami si v máji...