Okamžitý výkup nehnuteľností • peniaze rýchlo a bezpečne
• v rámci Bratislavy a okolia
• cenová ponuka zdarma
• úhrada všetkých poplatkov
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

3- izbový byt na Školskom námestí

Cena:
86 500,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Malacky
Obec: Rohožník
Ulica: Školské Námestie
Kategória: Byty
Druh: 3 izbový byt
Úžitková plocha: 85 m2
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Poschodie: 3 / 0
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:verejné parkovanie
 
ID inzerátu:PCh877

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj slnečný, nadštandardne priestranný 3-izbový byt v pokojnej lokalite a príjemnom prostredí obce Rohožník - najrozvinutejšej obci na Záhorí. Byt pozostáva z veľkej kuchyne so špajzou, troch izieb, veľkej kúpeľne, samostatnej toalety, veľkej predsiene, balkónu. Orientácia bytu, dve izby (jedna s balkónom) na východ, veľká kuchyňa so špajzou a jedna izba na západ s otvoreným výhľadom na prírodnú panorámu. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Výmera bytu je 85 m2 (viď. pôdorys bytu v galérii fotiek). Byt sa nachádza na 3. poschodí v trojposchodovom zateplenom bytovom dome. Parkovanie priamo pred bytovým domom.

Bývanie ideálne pre mladé rodiny, ale rovnako tak, pre každého, kto má rád pokojné bývanie mimo hluku a chaosu veľkomesta, no zároveň ocení všetky výhody mestského života, akou je kompletná občianska vybavenosť. Obec je mimoriadne rozvinutá, porovnateľná s menším mestom. V bezprostrednej blízkosti bytovky je základná škola, materská škola (najväčšia v okolí, momentálne 7 tried a ďalšie sa pristavujú), v obci je niekoľko moderných detských ihrísk, lekári pre dospelých i deti, zubár, lekáreň, veterinár, banka, 2 bankomaty, čerpacia stanica s auto-umývarkou, autoservisy, TESCO, COOP Jednota, mäsiarstvá, 101 Drogérie, papiernictvo, domáce potreby, stavebniny, pizzérie s donáškou, niekoľko reštauračných zariadení a iné obchody ponúkajúce rôzne tovary. Okrem toho v obci nájdete aj bohatú ponuku služieb, ako kadernícke, kozmetické, masáže a iné. Sú tu bohaté možnosti športového vyžitia, ako relaxačného tak aj aktívneho v rôznych športových kluboch (JUDO, Kraw-Maga, futbal, hádzaná, floorball, stolný tenis, klub nording walkingu, posilňovňa). Taktiež máte možnosť oddychu v prírode prekrásnych Karpát, možnosti rodinných výletov do blízkeho i širokého okolia. Bratislava je dostupná priamym autobusovým spojením (v špičke 2-3 spoje za hodinu), alebo autom do 25-30 minút, Malacky cca. 12 minút.

V obci sa niekoľkokrát ročne konajú rôzne kultúrne podujatia pre celé rodiny a všetky vekové kategórie, ktorých vyvrcholením sú obecné slávnosti počas leta.

Byt je voľný od 2/2019. V byte je možné ponechať časť zariadenia, napr. obývacia izba, alebo po dohode a podľa Vašej potreby aj iné. 

Cena nehnuteľnosti je 86.500,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 88.500,-Eur celkom. 

Kontakt: Peter Chvála, chvala-ZVNC-maximreal.sk, tel.: 0915 831 165

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Peter Chvála, chvala-ZVNC-maximreal.sk, tel.: 0915 831 165


 

 

Maklér:

makler
Maklér:Peter Chvála
Telefón:0915831165
E-mail:chvala-ZVNC-maximreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality
Vedeli ste že? Podľa aktuálnej platnej novely zákona  č.182/1993 Z.z. o vlastníctve bytov a nebytových...
Pozor na 31.1.2019! Treba podať priznanie k dani z nehnuteľnosti. Ak ste v minulom roku nadobudli nehnuteľnosť, nezabudnite, že máte čas už len do 31.1.2019...
Dražba bytu neplatiča Zákonné záložné právo v prospech ostatných vlastníkov slúži na zabezpečenie pohľadávok...
V októbri opäť sprísnenie hypoték V rámci jesenných kampaní budú banky apelovať sprísnením podmienok pre úvery a „poslednou...
Hypotekárne výpredaje Slováci využili hypotekárne výpredaje. Aj zo strachu pred úverovými obmedzeniami si v máji...