Okamžitý výkup nehnuteľností • peniaze rýchlo a bezpečne
• v rámci Bratislavy a okolia
• cenová ponuka zdarma
• úhrada všetkých poplatkov
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Reštaurácia- pizzéria alebo aj iné , Abraham

Cena:
103 000,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Galanta
Obec: Abrahám
Ulica: abrahám
Kategória: Hotely a reštaurácie
Druh: reštaurácia
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Vek objektu: 0
Úžitková plocha: 288 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Parkovanie:verejné parkovanie
 
ID inzerátu:JG4232

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Exkluzívne ponúkame na predaj zabehnutú reštauráciu- pizzériu ktorá sa  nachádza  v zastavanej časti obce Abrahám , len 4 km od mesta Sládkovičovo, 12 km od okresného mesta Galanta, 15 km od mesta Sereď a 18 km od Trnavy.

Reštaurácia o výmere 288m2 je vo veľmi peknom stave, prešla kompletnou rekontštrukciou v roku 2012 pred otvorením, čiže je tam spravená nová elektroinštalácia, rozvody, toalety, stierky, podlahy, okná, tak ako vidíte na fotografiách.  Pôvodná je škrídlová strecha a posledná vec ktorú treba dokončiť je fasáda, čo je výhoda pre nového majiteľa, nakoľko si ju zvolí podľa vlastného vkusu. Nachádza sa v nej kamerový systém a alarm, kúrenie- plynový kotol.  Mesačné náklady na prevádzkovanie zhruba  200€. Reštaurácia sa predáva komplet zariadená so všetkým vybavením a tiež zariadením, čiže nemusíte na začiatok robiť žiadne veľké investície. Kapacita 60 miest na sedenie vo vnútri + terasa 30 miest.  K dispozícii je pekná kuchyňa v ktorej nájdete pizza pec, ďalej sklad na potraviny a tiež šatňa so sociálnym zariadením pre zamestancov. Reštaurácia je ako jediná v obci, čiže má svoju klientelu, ktorá ocenila rekonštrukciu pôvodného "šenku" na toto moderné a elegantné miesto vhodné pre každú generáciu. Nájdete tu detský kútik, billiard, TIPOS, vonkajšie posedenie a mnoho iného. V priestoroch sa pravidelne organizujú spoločenské podujatia, oslavy, akcie, športové sledovania, firemné akcie, diskotéky a súťaže.

Nový majiteľ môže priestory využiť rôzne, či už na pokračovanie reštaurácie, prerobenie na kancelárske priestory, ubytovacie priestory, to je už na Vás. TREBA VIDIEŤ ! predáva sa z rodinných dôvodov. Možnosť prenájmu cena700€+ energie. Majitel sa nebráni aj výmeny za 2 izbový byt v Bratislave. 

Konečná a celková cena nehnuteľnosti je 103 000 € , v rámci ktorej Vám zabezpečíme kompletný právny servis potrebný pri prevode nehnuteľnosti: vyhotovenie všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad a katastrálne a notárske poplatky.

Pre viac informácií neváhajte kontaktovať: Jana Göndörová, gondorova-ZVNC-maximreal.sk, tel: 0915831168

Kompletné info aj tu: maximreal.sk

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách.K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma.Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Pre viac informácií neváhajte kontaktovať: Jana Göndörová, gondorova-ZVNC-maximreal.sk, tel: 0915831168

Maklér:

makler
Maklér:Göndörová Jana
Telefón:0915831168
E-mail:gondorova-ZVNC-maximreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality
Pozor na 31.1.2019! Treba podať priznanie k dani z nehnuteľnosti. Ak ste v minulom roku nadobudli nehnuteľnosť, nezabudnite, že máte čas už len do 31.1.2019...
Dražba bytu neplatiča Zákonné záložné právo v prospech ostatných vlastníkov slúži na zabezpečenie pohľadávok...
V októbri opäť sprísnenie hypoték V rámci jesenných kampaní budú banky apelovať sprísnením podmienok pre úvery a „poslednou...
Hypotekárne výpredaje Slováci využili hypotekárne výpredaje. Aj zo strachu pred úverovými obmedzeniami si v máji...
Prísnejšie na mladých! Národná banka Slovenska pripravuje ďalšie obmedzenie pre poskytovanie hypoték. Zmeny...