Okamžitý výkup nehnuteľností • peniaze rýchlo a bezpečne
• v rámci Bratislavy a okolia
• cenová ponuka zdarma
• úhrada všetkých poplatkov
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Rodinný dom v Rusovciach - novostavba

Cena:
255 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava V
Obec: Bratislava-Rusovce
Ulica: Ľudmily Kraskovskej
Kategória: Domy a vily
Stav objektu: novostavba
Počet izieb: 4
Úžitková plocha: 136 m2
Plocha pozemku: 240 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:UK2172

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj2-podlažný rodinný dom v Bratislave, Rusovciach. Dom je súčasťou 2-domu s osobitnou vstupnou bránou a 3 parkovacími miestami. Ide o úplne oddelenú domovú jednotku, odčlenenú samostatným murivom so zvukovou izoláciou a plotom, vrátane osobitného pripojenia na elektrinu, verejný vodovod a kanalizáciu.

 

Dom je v holom štádiu ukončený vymaľovaním a má osadené zásuvky a vypínače. V prípade záujmu je možné nad rámec (samostatnou dohodou) zabezpečiť návrhy interiéru a zariadenie domu (príklad návrhov je v obrázkoch).

 

Na prízemí sa nachádza vstupná predsieň, kuchyňa s jedálňou a obývačka s východom na terasu a do záhrady. V prípade potreby je možné vytvoriť na prízemí predel priečkou a vytvoriť ďalšiu samostatnú izbu. Na prízemí sa nachádza aj kúpeľňa s možnosťou voľby umiestnenia vane alebo sprchového kútu s ďalšou prípravou na WC a umývadlo. Pod schodmi je menší úložný priestor.

 

Na poschodí sú 3 samostatné izby a kúpeľňa, kde je možné umiestniť vaňu, sprchový kút, WC a 2 umývadlá. Zároveň sa tu nachádza technická miestnosť s tepelnými čerpadlami.

 

Ďalšie detaily:

Brána: pozinkovaná s elektrickým pohonom a natretá práškovým nástrekom

Parkovanie: 3 parkovacie miesta na pozemku (zámková dlažba)

Inžinierske siete: elektrina, kanalizácia, verejný vodovod

Kúrenie: tepelné čerpadlá Samsung

Okná: plastové - trojsklo

Právny servis: v cene

Infraštruktúra: cca 50 m od pozemku je detské ihrisko; cca 100 m zástavka MHD; cestné napojenie je výborne (blízko k výpadovke na diaľničný obchvat, do Jaroviec, prechodu do Rakúska, či Maďarska); obchody, pošta, reštaurácie, kaviarne, materská a základná škola sú priamo v Rusovciach výborne zastúpené; vynikajúce možnosti pre šport a relax - Rusovské jazerá, Rusovský park, hrádza, lužné lesy, hotel Ponteo, ktorý ponúka aj možnosti indoorových športov a wellness.

 Cena nehnuteľnosti je 255.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 3.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 258.000,-Eur celkom. 

Mestská časť Rusovce  disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.  

Kontakt: PhDr. Iveta Rucelová, rucelova-ZVNC-maximreal.sk, tel.: 0915 831 162

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: PhDr. Iveta Rucelová, rucelova-ZVNC-maximreal.sk, tel.: 0915 831 162

 

Maklér:

makler
Maklér:PhDr.Iveta Rucelová
Telefón:0915831162
E-mail:rucelova-ZVNC-maximreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality
Pozor na 31.1.2019! Treba podať priznanie k dani z nehnuteľnosti. Ak ste v minulom roku nadobudli nehnuteľnosť, nezabudnite, že máte čas už len do 31.1.2019...
Dražba bytu neplatiča Zákonné záložné právo v prospech ostatných vlastníkov slúži na zabezpečenie pohľadávok...
V októbri opäť sprísnenie hypoték V rámci jesenných kampaní budú banky apelovať sprísnením podmienok pre úvery a „poslednou...
Hypotekárne výpredaje Slováci využili hypotekárne výpredaje. Aj zo strachu pred úverovými obmedzeniami si v máji...
Prísnejšie na mladých! Národná banka Slovenska pripravuje ďalšie obmedzenie pre poskytovanie hypoték. Zmeny...