Okamžitý výkup nehnuteľností • peniaze rýchlo a bezpečne
• v rámci Bratislavy a okolia
• cenová ponuka zdarma
• úhrada všetkých poplatkov
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Priestranný 4i byt s veľkou loggiou na Ľ. Zúbka

Cena:
145 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava IV
Obec: Bratislava-Dúbravka
Ulica: Ľuda Zúbka
Kategória: Byty
Druh: 4 izbový byt
Úžitková plocha: 81 m2
Stav objektu: pôvodný stav
Poschodie: 7 / 8
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón:nie
Loggia:áno
Terasa:nie
Parkovanie:verejné parkovanie
 
ID inzerátu:KV5543

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkam Vám na predaj priestranný, slnečný 4-izbový byt na začiatku Dúbravky na ulici Ľuda Zúbka.

Dispozícia bytu: Byt sa nachádza na 7. poschodí v 8-poschodovom dome s výťahom. Bytový dom je zateplený, v dome je nový výťah, nové vstupné brány, nové stúpacie potrubia a rekonštruované sú aj všetky spoločné priestory (chodby a schodisko). Na poschodí sú len 2 byty. Plocha bytu je 72,43 m2. Loggia má plochu 7,32 m2 a pivničná kobka cca. 1,30 m2. Celková plocha bytu s príslušenstvom je 81,07 m2. Dispozične je byt riešený vstupnou chodbou so samostatným šatníkom, priestrannou obývacou izbou, ďalšou veľkou izbou a 2 menšími samostatnými izbami. Z kuchyne a z obývačky je vstup na loggiu. V kúpeľni je osadená vaňa, WC je samostatné. Z bytu je pekný výhľad na okolie. Byt je slnečný, orientovaný na juhozápad (loggia) a severovýchod (izby).

Technické špecifikácie: V byte sú plastové okná, vymenená boli aj vstupné dvere a časť vnútorných dverí. Inak je byt v pôvodnom stave. Mesačné náklady na bývanie sú cca. 200 Eur vrátane elektriny, plynu pre 2 osoby.

Okolie a vybavenosť: V blízkosti domu sa nachádzajú obchody, dom služieb, zdravotné stredisko, škola, materská škola, zimný štadión, zastávky MHD, teda kompletná občianska vybavenosť. Dostupnosť do centra mesta je veľmi dobrá autom aj MHD (cca. 15- 20 minút).

Cena nehnuteľnosti je 145.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 147.000,-Eur celkom. 

Majitelia uprednostňujú hotovostného záujemcu.

Kontakt: Mgr. Klaudia Villemová, villemova-ZVNC-maximreal.sk, tel.: 0915 831 167

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Mgr. Klaudia Villemová, villemova-ZVNC-maximreal.sk, tel.: 0915 831 167

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Klaudia Villemová
Telefón:0915831167
E-mail:villemova-ZVNC-maximreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality
Pozor na 31.1.2019! Treba podať priznanie k dani z nehnuteľnosti. Ak ste v minulom roku nadobudli nehnuteľnosť, nezabudnite, že máte čas už len do 31.1.2019...
Dražba bytu neplatiča Zákonné záložné právo v prospech ostatných vlastníkov slúži na zabezpečenie pohľadávok...
V októbri opäť sprísnenie hypoték V rámci jesenných kampaní budú banky apelovať sprísnením podmienok pre úvery a „poslednou...
Hypotekárne výpredaje Slováci využili hypotekárne výpredaje. Aj zo strachu pred úverovými obmedzeniami si v máji...
Prísnejšie na mladých! Národná banka Slovenska pripravuje ďalšie obmedzenie pre poskytovanie hypoték. Zmeny...