Okamžitý výkup nehnuteľností • peniaze rýchlo a bezpečne
• v rámci Bratislavy a okolia
• cenová ponuka zdarma
• úhrada všetkých poplatkov
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

2-izbový byt na Kyjevskej ulici

Cena:
131 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava III
Obec: Bratislava-Nové Mesto
Ulica: Kyjevská
Kategória: Byty
Druh: 2 izbový byt
Úžitková plocha: 55 m2
Stav objektu: pôvodný stav
Poschodie: 0 / 0
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:verejné parkovanie
 
ID inzerátu:MV696

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj 2izb. TEHLOVÝ byt na Kyjevskej ulici neďaleko Račianskeho Mýta, len 3 zastávky DO CENTRA. Tichá zelená lokalita, mimo hlavnú premávku, dobré parkovanie. Na dome sa teraz realizuje nadstavba a celková obnova, zateplenie, výmena výťahu, obnova spoločných priestorov. Byt má 55,6m2 vrátane malej pivnice,byt samotný 54,18m2, orientovaný na 2 strany – SV a JZ. Obe izby sú NEPRIECHODNÉ! (výhoda pri prenájme), o veľkosti 22 a 14 m2, kuchyňa 10 m2, WC a menšia kúpelňa s vaňou sú zvlášť. Čiastočne zrekonštruovaný pred 10 rokmi – WC, kúpelňa s dlažbou, kuchyňa, tu tiež nová elektrika, vodoinštalácia, plávajúca podlaha v kuchyni, linka so vstavanou var.doskou, pred 3 mesiacmi nové plastové okná. Pôvodné drevené parkety v dobrom stave, 2 pôvodné vstavané skrine - na chodbe a v kuchyni, pôvodné dvere. Byt je na hodne zvýšenom prízemí, cca 2,3m parapet, v 5 posch. dome s výťahom. Kto si uvedomuje výhody tohto bytu - lokalita, tehla, nepriechodné izby, radi sa dohodneme na cene. V cene môže byť i nábytok. Bez tiarch, možný HU. Nájomné 150E pre 2 osoby.

Cena nehnuteľnosti je 131.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 133.000,-Eur celkom. 

Mestská časť Nové Mesto  disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.  

Bc. Marek  Vodislavský, vodislavsky-ZVNC-maximreal.sk, tel: 0915 831 164

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Bc. Marek  Vodislavský, vodislavsky-ZVNC-maximreal.sk, tel: 0915 831 164

 

 

Maklér:

makler
Maklér:Bc.Marek Vodislavský
Telefón:0915831164
E-mail:vodislavsky-ZVNC-maximreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality
Pozor na 31.1.2019! Treba podať priznanie k dani z nehnuteľnosti. Ak ste v minulom roku nadobudli nehnuteľnosť, nezabudnite, že máte čas už len do 31.1.2019...
Dražba bytu neplatiča Zákonné záložné právo v prospech ostatných vlastníkov slúži na zabezpečenie pohľadávok...
V októbri opäť sprísnenie hypoték V rámci jesenných kampaní budú banky apelovať sprísnením podmienok pre úvery a „poslednou...
Hypotekárne výpredaje Slováci využili hypotekárne výpredaje. Aj zo strachu pred úverovými obmedzeniami si v máji...
Prísnejšie na mladých! Národná banka Slovenska pripravuje ďalšie obmedzenie pre poskytovanie hypoték. Zmeny...