Trojizbový byt v tehlovom dome, Hradská ulica, Bratislava Ide o dobre dispozične riešený byt s pekným výhľadom v dvanásťročnom dome s veľkým výťahom. Dobrá ponuka bez investícií so všetkým zariadením!
Pekný a svetlý trojizbový byt s výhľadom na zeleň Priestranný byt v zateplenom bytovom dome postavenom v roku 1990, vymenené stúpačky, murované jadro, orientácia na slnečné strany a dobré parkovanie.
Okamžitý výkup nehnuteľností • peniaze rýchlo a bezpečne
• v rámci Bratislavy a okolia
• cenová ponuka zdarma
• úhrada všetkých poplatkov
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Nebytový priestor na Moskovskej ulici

Cena:
48 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava I
Obec: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Moskovská
Kategória: Komerčné priestory
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 0
Úžitková plocha: 31 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Parkovanie:verejné parkovanie
 
ID inzerátu:IR953

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

5onúkame na predaj nebytový priestor na Moskovskej ulici.  Dispozičné riešenie: Vstup, v suterénne z dvora, ktorý je veľa kaderníckeho salónu.

Kancelária pozostáva z jednej miestnosti a príslušenstva, ktorým chodba, kúpeľňa s WC a kuchyňa.

Kancelária je zrekonštruovaná (nové omietky a maľba, nové povrchy podláh, nové plastové okna so žalúziami, nová elektroinštalácia.

Orientácia miestností kancelárie je na SV. Keramický obklad je v kúpeľní s WC do 3/5 miestnosti. Dvere sú drevené plné, jednokrídlové s drevenými zárubňami. Vstupné dvere sú plastové .

Kancelária má vlastný prietokový elektrický kotol. Prípojka studenej a teplej vody od stúpacích rozvodov do kuchyne a kúpeľne. Prípojka vnútornej kanalizácie do zvislých zvodov z kuchyne, kúpeľne a záchodu. Ohrev teplej vody je elektrickým prietokovým ohrievačom. Vybavenie kuchyne je bežne. Kuchynská linka je z materiálu na báze dreva, s silgranitový drezom s vodovodnou batériou s kohútikmi na teplú a studenú vodu. V kúpeľni s WC je geberit a sprchový kút.

Dopravné a komunikačné napojenie na verejné mestské a štátne komunikácie je dobré, zastávka MHD je 180 metrov od bytového domu. Z verejných inžinierskych sietí sú tu vybudované rozvody vodovodu, kanalizácie, plynu, elektrorozvody, káblová televízia. V bezprostrednom okolí domu sú bytové stavby, školy, Veľvyslanectvo Portugalskej republiky, hotely, Tesco expres, rôzne obchodné prevádzky na Krížnej ulici, kostol, pošta, reštaurácie, Justičný palác, park Medická záhrada.

V centre mesta sa nachádzajú aj všetky objekty občianskej vybavenosti (obchody, reštaurácie, kaviarne, garáže, pobočky bánk, služby a pod.).

Možnosť prekolaudovania na byt.

Mestská časť Staré Mesto  disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.

Cena nehnuteľnosti je 48.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 50.000,-Eur celkom.

Kontakt: PhDr. Iveta Rucelová, rucelova-ZVNC-maximreal.sk, tel.: 0915 831 162

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: PhDr. Iveta Rucelová, rucelova-ZVNC-maximreal.sk, tel.: 0915 831 162

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maklér:

makler
Maklér:PhDr.Iveta Rucelová
Telefón:0915831162
E-mail:rucelova-ZVNC-maximreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality
V októbri opäť sprísnenie hypoték V rámci jesenných kampaní budú banky apelovať sprísnením podmienok pre úvery a „poslednou...
Hypotekárne výpredaje Slováci využili hypotekárne výpredaje. Aj zo strachu pred úverovými obmedzeniami si v máji...
Prísnejšie na mladých! Národná banka Slovenska pripravuje ďalšie obmedzenie pre poskytovanie hypoték. Zmeny...
Úverom sa darí, no príde opäť sprísnenie Doba praje úverom, úroky  zatiaľ nestúpajú a pre ,,zdravú“ reguláciu zadlžovania sa...
Stále sa to oplatí Zvýhodnenie úverov pre mladých funguje od januára podľa nových pravidiel.  Doterajšie...