Okamžitý výkup nehnuteľností • peniaze rýchlo a bezpečne
• v rámci Bratislavy a okolia
• cenová ponuka zdarma
• úhrada všetkých poplatkov
Tichý trojizbový byt na Jamnického, Karlova Ves Ponúkame pekne zrekonštruovaný byt s balkónom v zateplenom dome s dvomi výťahmi. Výhodou je aj spoločná uzavretá chodba pre dva byty.
Dvojizbový byt na Bujnákovej v Dúbravke, veľká lodžia Aktuálne v ponuke čiastočne zrekonštruova- ný byt v obľúbenej lokalite Dúbravky. Výho- dou nehnuteľnosti je nízky – len trojposcho- dový dom a priestranná lodžia.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

1-izbový byt na Šancovej ulici

Cena:
107 990,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava I
Obec: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Šancová
Kategória: Byty
Druh: 1 izbový byt
Úžitková plocha: 44 m2
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Poschodie: 4 / 5
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón:áno
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:verejné parkovanie
 
ID inzerátu:MV329

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj príjemný a štýlový veľkometrážny jednoizbový byt v Bratislave – Novom Meste na Šancovej ulici.

Byt je situovaný vo funkcionalistickom bytovom dome Unitas z roku 1931, ktorého autormi sú Fridrich Weinwurn a Ignác Vécsei, ktorý je kultúrnou pamiatkou zapísanou v registri Národných kultúrnych pamiatok. Táto stavba je v Bratislave všeobecne známa a niet osoby, ktorá by ju nepoznala alebo nevidela. Bytový dom prešiel v roku 2010 rekonštrukciou a zateplením, počas ktorej zostal zachovaný pôvodný vzhľad fasády. Vymenené boli vstupné brány na magnetický čip a zvončeky.

Byt sa predáva so spoluvlastníckym podielom na spoločných častiach a zariadeniach bytového domu, spoluvlastníckym podielom na nebytovom priestore v bytovom dome a spoluvlastníckym podielom na pozemku. Príslušenstvom bytu je pivnica v priestore, kde je momentálne plánovaná rekonštrukcia.

Byt má rozlohu 44 m2 a nachádza sa na piatom poschodí. Dispozícia bytu je zložená so vstupnej chodby, samostatnej toalety, kúpeľne s vaňou, kuchyňou s plynovou prípojkou, komorou a obývacej izby. K bytu prislúcha časť pavlače. V roku 2006 prešiel byt kompletnou rekonštrukciou – vodoinštalácia, elektroinštalácia a boli vymenené okná za plastové. V byte sú urobené stierky a boli zrekonštruované dvere a podlaha. Vďaka svojmu umiestneniu a konštrukcií bytového domu je možné zmeniť dispozíciu bytu podľa Vašich predstáv.

Priamo v bytovom dome sa nachádza malá predajňa potravín a v okolí kompletná občianska vybavenosť (škôlka, škola, cukráreň, kaviareň a predajne s rôzny tovarom). V blízkosti je Račianske mýto, ktoré je významným uzlom verejnej dopravy. Stačí Vám prejsť po Radlinského ulici a budete sa nachádzať na známej Obchodnej ulici v centre mesta. Parkovanie je možné v okolí bytového domu.

Kúpna cena tejto nehnuteľnosti je 107.990 € a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000 €, v ktorej sú zahrnuté všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je 109.990 € celkom. Dohoda na kúpnej cene je možná.

V prípade záujmu o obhliadku tejto nehnuteľnosti prosím kontaktujte: Bc. Marek Vodislavský, vodislavsky-ZVNC-maximreal.sk alebo 0915 831 164

Prečo kupovať prostredníctvom MAXIMreal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpnych zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Bc. Marek Vodislavský, vodislavsky-ZVNC-maximreal.sk alebo 0915 831 164

Maklér:

makler
Maklér:Bc.Marek Vodislavský
Telefón:0915831164
E-mail:vodislavsky-ZVNC-maximreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality
Hypotekárne výpredaje Zdroj: Pixabay Slováci využili hypotekárne výpredaje. Aj zo strachu pred úverovými...
Prísnejšie na mladých! Národná banka Slovenska pripravuje ďalšie obmedzenie pre poskytovanie hypoték. Zmeny...
Úverom sa darí, no príde opäť sprísnenie Doba praje úverom, úroky  zatiaľ nestúpajú a pre ,,zdravú“ reguláciu zadlžovania sa...
Stále sa to oplatí Zvýhodnenie úverov pre mladých funguje od januára podľa nových pravidiel.  Doterajšie...
Pozor na 31.1.2018! Treba podať priznanie k dani z nehnuteľnosti. Ak ste v minulom roku nadobudli nehnuteľnosť, nezabudnite, že máte čas už len do 31.1.2018...