Chata v Modre - Modra - MAXIMREAL
Veľmi pekný trojizbový byt na Wolkrovej, rekonštrukcia Aktuálne v ponuke zrekonštruovaný troj- izbový byt v dobrej lokalite Petržalky na Wolkrovej ulici. Tiež je zrekonštruovaný aj bytový dom. Kúpa bez ďalších investícií.
Okamžitý výkup nehnuteľností • peniaze rýchlo a bezpečne
• v rámci Bratislavy a okolia
• cenová ponuka zdarma
• úhrada všetkých poplatkov
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Chata v Modre

Cena:
135 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Modra
Ulica: Modra
Kategória: Domy a vily
Stav objektu: novostavba
Počet izieb: 0
Úžitková plocha: 120 m2
Plocha pozemku: 1720 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:vyhradené parkovanie
 
ID inzerátu:UK679

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu, situovanú v Modre-Harmónii, časť Uherské. Postavená bola v roku 1972. Nachádza sa na južnej strane kopca, nenachádza sa v lese. Jej pivničné priestory sú zasadené prevažne v skalnatom povrchu.

Dom bol jednopodlažný s rovnou strechou, v roku 2015 bola zrealizovaná nadstavba (na základe platného stavebného povolenia), pozostávajúca z obvodových múrov, okien (okrem balkónovej zostavy, ktorá je však pripravená k montáži), a kompletnej strechy. Dom je postavený z materiálov tehla, porobetón, betonové panely (pôvodná strecha), nadstavba je postavená z porfixových tvárnic, strešná krytina je Bramac. Pivničná časť je celá monolit - betón. Šírka obvodových múrov a všetkých nosných stien je 380mm. V miestnostiach je drevená palubová podlaha, v kúpeľni je dlažba a obklad, sanita. V pivničných priestoroch na úrovni chodby a kúpeľne, je práčovňa, vodárnička a kotol tepelného čerpadla, pričom táto časť je vybetónovaná. V ostatných pivničných priestoroch je hlina. Na prvom podlaží sú eurookná, taktiež balkónová zostava sú eurookná, na nadstavenom podlaží sú plastovné okná. Pozemok je rovný, oplotený.

Vstupnú časť pozemku tvorí kamenný plot, ostatné časti plota sú pletivové, na konci pozemku sú od roku 2015 betónové základy na plot. Pozemok bol využívaný hlavne k pestovaniu viniča, avšak v súčasnej dobe sa na pozemku nachádzajú len ovocné stromy (čerešňa, mirabelka), vlašský orech a lieskový orech. Nehnuteľnosť je obývaná posledných 12 rokov. Prístupová cesta je poľná, dĺžka zhruba 300 m.

V dome je elektrina 220/380, pitná voda z vŕtanej studne v hĺbke 44 metrov. Vykurovanie a teplá voda je riešená tepelným čerpadlom. Odpadové vody vedú do septiku (9m3). Mesačné náklady pre štvorčlennú rodinu sú zhruba 100 eur.

Obývané podlažie pozostáva z troch miestností (2 spálne-jedna je prechodná, obývačka), kuchyne, kúpeľne s wc, schodiska, vedúceho do práčovne, vodárničky a miestnosti s kotlom tepelného čerpadla. Pivničné priestory pozostávajú z garáže a ďalších dvoch miestností na skladovanie potravín, náradia, prípadne na účely vybudovania vínnej pivnice a pod.


V dome je veľa svetla, celý pozemok je slnečný. Z pozemku je krásny výhľad, výhodou je taktiež pokojné miesto, hoci do mesta je to autom 5 min. Pozemok je zložený z dvoch parciel, pričom výmera pozemku, na ktorom je dom je 720 m2, druhá parcela má výmeru 1000 m2, najmenšia šírka pozemku je 20 m. Dom sa nachádza zhruba 150 m od rodinných domov (intravilánu obce), trvalo obývaných.

Cena nehnuteľnosti je 135.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 137.000,-Eur celkom.

Obec Modra disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.

Bližšie info a kontakt: Ing.  Lucia Lišková, liskova-ZVNC-maximreal.sk, tel.: 0915 831 159

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Bližšie info a kontakt: Ing.  Lucia Lišková, liskova-ZVNC-maximreal.sk, tel.: 0915 831 159

Maklér:

makler
Maklér:Ing.Lucia Lišková
Telefón:0915831159
E-mail:liskova-ZVNC-maximreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality
Hypotekárne výpredaje Zdroj: Pixabay Slováci využili hypotekárne výpredaje. Aj zo strachu pred úverovými...
Prísnejšie na mladých! Národná banka Slovenska pripravuje ďalšie obmedzenie pre poskytovanie hypoték. Zmeny...
Úverom sa darí, no príde opäť sprísnenie Doba praje úverom, úroky  zatiaľ nestúpajú a pre ,,zdravú“ reguláciu zadlžovania sa...
Stále sa to oplatí Zvýhodnenie úverov pre mladých funguje od januára podľa nových pravidiel.  Doterajšie...
Pozor na 31.1.2018! Treba podať priznanie k dani z nehnuteľnosti. Ak ste v minulom roku nadobudli nehnuteľnosť, nezabudnite, že máte čas už len do 31.1.2018...