Tichý trojizbový byt na Jamnického, Karlova Ves Ponúkame pekne zrekonštruovaný byt s balkónom v zateplenom dome s dvomi výťahmi. Výhodou je aj spoločná uzavretá chodba pre dva byty.
Dvojizbový byt na Bujnákovej v Dúbravke, veľká lodžia Aktuálne v ponuke čiastočne zrekonštruova- ný byt v obľúbenej lokalite Dúbravky. Výho- dou nehnuteľnosti je nízky – len trojposcho- dový dom a priestranná lodžia.
Okamžitý výkup nehnuteľností • peniaze rýchlo a bezpečne
• v rámci Bratislavy a okolia
• cenová ponuka zdarma
• úhrada všetkých poplatkov
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Ponúkame RD na Kráľovej

Cena:
129 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Modra
Ulica: Modra
Kategória: Domy a vily
Stav objektu: pôvodný stav
Počet izieb: 3
Úžitková plocha: 298 m2
Plocha pozemku: 588 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:garáž
 
ID inzerátu:LL313

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Naša realitná kancelária Maximreal ponúka na predaj starší rodinný dom, ktorý sa nachádza v Modre časť Kráľová vzdialení od Bratislavy cca 25km, Trnava 22km a zároveň v tesnej blízkosti rekreačnej časti Harmónia, cca 10min chôdze. Okolie ponúka zaujímavé turistické, cyklistické i ďalšie možnosti. Dom je krásny suchý s možnosťami prerábky podľa vlastných predstáv. Dom je vhodný pre niekoho, kto má rád dom s dušou.
Ulica, na ktorej sa dom nachádza by sa dala nazvať poloslepá :) Je to blok v tvare U ale druhou stranou ak tak v prípade núdze je to panelový chodník vyjazdený že prejde i auto. Takže frekvencia aut je tam minimálna. Zástavka je vzdialená cca 5m
Dom sa začal využívať v r. 1960. Preskleným schodiskom sa vstupuje do obytnej časti domu kde sa nachádza predsieň, spoločenská miestnosť, kuchyňa, kúpeľňa z vaňou, komora a 2 priestranné izby. Povala: je využívaná ako odkladací priestor, s možnosťou nadstavby. Samotná stavba je v zachovalom stave a po primeranej rekonštrukcii poskytne pekne bývanie. Zo zadnej časti sa potom nachádza vstup do pivnice, letná kuchynka a 3 hospodárske miestností. V záhrade sa momentálne nachádza len niekoľko ovocných stromčekov..
Je napojený na vodovod, elektrinu, plyn a kanalizačná prípojka sa nachádza pred domom. Na pozemku sa nachádza suché WC a studňa(objemovo až nádrž), 2 radi skruží ktoré majú hĺbku 1. 2,7m a 2. 5,5m do ktorej ústia rozvody z rín a tím pádom ostáva všetka voda na pozemku. Aby sa zabránilo preplneniu je natiahnutá drenážna rúra do záhrady ktorá ústi v ďalšej cca2-2,5m jame v ktorej sú taktiež osadené skruže. Zo studne je natiahnutá prípojka do pivnice, (príprava na domácu vodáreň) a z pivnice späť do záhrady na polievanie. Užitkovej vody je na pozemku dostatok takže by nemal byť problém do budúcna napojiť na ňu WC i závlahu.

Obec Modra disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.

Cena nehnuteľnosti je 129.000,-Eur a je konečná, vrátane všetkých poplatkov, právneho a hypotekárneho servisu.

Bližšie info a kontakt: Ing. Lucia Lišková, liskova-ZVNC-maximreal.sk, tel.: 0915 831 159

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Bližšie info a kontakt: Ing. Lucia Lišková, liskova-ZVNC-maximreal.sk, tel.: 0915 831 159

 

 

 

Maklér:

makler
Maklér:Ing.Lucia Lišková
Telefón:0915831159
E-mail:liskova-ZVNC-maximreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality
Prísnejšie na mladých! Národná banka Slovenska pripravuje ďalšie obmedzenie pre poskytovanie hypoték. Zmeny...
Úverom sa darí, no príde opäť sprísnenie Doba praje úverom, úroky  zatiaľ nestúpajú a pre ,,zdravú“ reguláciu zadlžovania sa...
Stále sa to oplatí Zvýhodnenie úverov pre mladých funguje od januára podľa nových pravidiel.  Doterajšie...
Pozor na 31.1.2018! Treba podať priznanie k dani z nehnuteľnosti. Ak ste v minulom roku nadobudli nehnuteľnosť, nezabudnite, že máte čas už len do 31.1.2018...
Ako kúpiť družstevný byt Je ich stále menej, ale občas na ne narazíte. Ak sa vám páči akurát ten družstevný, nepôjde...