Tichý trojizbový byt na Jamnického, Karlova Ves Ponúkame pekne zrekonštruovaný byt s balkónom v zateplenom dome s dvomi výťahmi. Výhodou je aj spoločná uzavretá chodba pre dva byty.
Dvojizbový byt na Bujnákovej v Dúbravke, veľká lodžia Aktuálne v ponuke čiastočne zrekonštruova- ný byt v obľúbenej lokalite Dúbravky. Výho- dou nehnuteľnosti je nízky – len trojposcho- dový dom a priestranná lodžia.
Okamžitý výkup nehnuteľností • peniaze rýchlo a bezpečne
• v rámci Bratislavy a okolia
• cenová ponuka zdarma
• úhrada všetkých poplatkov
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

3-izbový byt na Vajnorskej ulici

Cena:
150 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava III
Obec: Bratislava-Nové Mesto
Ulica: Vajnorská
Kategória: Byty
Druh: 3 izbový byt
Úžitková plocha: 81 m2
Stav objektu: pôvodný stav
Poschodie: 1 / 0
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:verejné parkovanie
 
ID inzerátu:MV289

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbovy byt s možnosťou dispozičnej zmeny na 3,5-4 - izbový byt. Byt sa nachádza v dobrej lokalite oproti jazera Kuchajda na Vajnorskej ulici. Byt je na zvýšenom prízemí bytového domu s rozlohou 81 m2 obytnej plochy. Byt je v pôvodnom stave a kompletne vyprataný, takže poskytuje možnosť si ho zrekonštruovať a zariadiť podľa vlastných predstáv. 

V byte sú pôvodné drevené parkety. Dve izby sú situované smerom na jazero a kuchyňa so spálňou do dvora. Kúpeľňa a WC sú zrekonštruované. Kuchyňa ma vlastnú komoru. V byte je veľká priestranná predsieň a vstupná chodba. K bytu prislúchajú dve murovane pivnice. Byt je bez ťiarch.

Dom je po rekonštrukcií - zateplený, bola vymenená brána domu na čip a tiež nové poštové schránky. V dome sa nachádza výťah. Byt ma blízko nákupne centrum Polus, jazero Kuchajda a rýchle spojenie do centra mesta električkou.

Byt je ideálny ako kancelária pre slobodné povolania.

Parkovanie je možné vo dvore.

Mestská časť Bratislava - Nové mesto disponuje úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier a ponúka široké možnosti zamerané na šport a relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, detské ihriská, lekáreň a kultúrny dom.

Cena nehnuteľnosti je 150.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 152.000,-Eur celkom.

V prípade záujmu o kúpu tejto nehnuteľnosti prosím kontaktujte: Bc. Marek  Vodislavský, vodislavsky-ZVNC-maximreal.sk alebo tel: 0915 831 164

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpnych zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za legalizáciu podpisov na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zadarmo a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zadarmo. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Bc. Marek  Vodislavský, vodislavsky-ZVNC-maximreal.sk, tel: 0915 831 164

Maklér:

makler
Maklér:Bc.Marek Vodislavský
Telefón:0915831164
E-mail:vodislavsky-ZVNC-maximreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality
Prísnejšie na mladých! Národná banka Slovenska pripravuje ďalšie obmedzenie pre poskytovanie hypoték. Zmeny...
Úverom sa darí, no príde opäť sprísnenie Doba praje úverom, úroky  zatiaľ nestúpajú a pre ,,zdravú“ reguláciu zadlžovania sa...
Stále sa to oplatí Zvýhodnenie úverov pre mladých funguje od januára podľa nových pravidiel.  Doterajšie...
Pozor na 31.1.2018! Treba podať priznanie k dani z nehnuteľnosti. Ak ste v minulom roku nadobudli nehnuteľnosť, nezabudnite, že máte čas už len do 31.1.2018...
Ako kúpiť družstevný byt Je ich stále menej, ale občas na ne narazíte. Ak sa vám páči akurát ten družstevný, nepôjde...