Tichý trojizbový byt na Jamnického, Karlova Ves Ponúkame pekne zrekonštruovaný byt s balkónom v zateplenom dome s dvomi výťahmi. Výhodou je aj spoločná uzavretá chodba pre dva byty.
Dvojizbový byt na Bujnákovej v Dúbravke, veľká lodžia Aktuálne v ponuke čiastočne zrekonštruova- ný byt v obľúbenej lokalite Dúbravky. Výho- dou nehnuteľnosti je nízky – len trojposcho- dový dom a priestranná lodžia.
Okamžitý výkup nehnuteľností • peniaze rýchlo a bezpečne
• v rámci Bratislavy a okolia
• cenová ponuka zdarma
• úhrada všetkých poplatkov
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Novostavba 2- izbového bytu v projekte Fuxova s parkovacím miestom

Cena:
127 800,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava V
Obec: Bratislava-Petržalka
Ulica: Bosákova
Kategória: Byty
Druh: 2 izbový byt
Úžitková plocha: 31 m2
Stav objektu: novostavba
Poschodie: 18 / 23
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón:áno
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:MV255

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj 2- izbový byt v projekte FUXOVA na Bosákovej ulici v Bratislave - Petržalke.

Bytový dom bol skolaudovaný v marci 2018. V okolí bytového domu je upravená zeleň s detským ihriskom a parkovacími miestami pre návštevy. Bytový dom je strážený súkromnou bezpečnostnou službou a na prízemí sa nachádza recepcia. Byt je situovaný na 18. poschodí z 23 s výhľadom na Staré mesto, UFO a Katedrálu Svätého Martina. Orientácia je severozápadná. V dome sú tri výťahy.

Byt má rozlohu 30.5 m2 plus 3.5 m2 plocha balkónu. Dispozícia bytu je zložená zo vstupnej chodby s priestorom na vstavaný šatník, kuchyňa spojená s obývačkou, spálňa s východom na balkón a moderná kúpeľňa spojená s toaletou a sprchovacím kútom. Príslušnstvom bytu je pivnica do ktorej sa pohodlne zmestia aj štyri bicykle. V byte je príprava na klimatizáciu a na balkóne sa nachádza elektrická zásuvka. Byt sa predáva spolu s parkovacím miestom v garáži.

Mesačné náklady sú približne vo výške 100 €/mesiac plus elektrická energia.

Cena za tento dvojizbový byt je 113300 € a cena za parkovacie miesto je 14500 €. Suma spolu za tieto nehnuteľnosti (byt a nebytový priestor) je spolu 127800 €. K tejto sume bude pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2000 €, v ktorej máte zahrnutý bezbroblémový a bezstarostný prevod nehnuteľností. Kúpna cena spolu je 129800 €.

V okolí je výborná občianska vybavenosť, verejná doprava električkou do Starého mesta alebo autobusom do okolitých častí Petržalky, rýchle napojenie na obchvat, obchody, fitnescentrum, reštaurácie, elektrodom a veľa ďalších. V blízkosti je Chorvátske rameno a Sad Janka Kráľa.

V prípade záujmu o obhliadku a kúpu tejto nehnuteľnosti prosím kontaktujte: Bc. Marek  Vodislavský, vodislavsky-ZVNC-maximreal.sk, tel: 0915 831 164.

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpnych zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

kontakt: Bc. Marek  Vodislavský, vodislavsky-ZVNC-maximreal.sk, tel: 0915 831 164. 

Maklér:

makler
Maklér:Bc.Marek Vodislavský
Telefón:0915831164
E-mail:vodislavsky-ZVNC-maximreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality
Prísnejšie na mladých! Národná banka Slovenska pripravuje ďalšie obmedzenie pre poskytovanie hypoték. Zmeny...
Úverom sa darí, no príde opäť sprísnenie Doba praje úverom, úroky  zatiaľ nestúpajú a pre ,,zdravú“ reguláciu zadlžovania sa...
Stále sa to oplatí Zvýhodnenie úverov pre mladých funguje od januára podľa nových pravidiel.  Doterajšie...
Pozor na 31.1.2018! Treba podať priznanie k dani z nehnuteľnosti. Ak ste v minulom roku nadobudli nehnuteľnosť, nezabudnite, že máte čas už len do 31.1.2018...
Ako kúpiť družstevný byt Je ich stále menej, ale občas na ne narazíte. Ak sa vám páči akurát ten družstevný, nepôjde...